StartUp Mixer – wydanie specjalne

22 października 2015 r. o godzinie 18.00 na auli przy Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla, Rynek Główny 34 (I piętro) odbędzie się specjalna edycja z cyklu StartUp Mixer podczas, której spędzisz wieczór w kreatywnej startupowej atmosferze.

StartUp Mixer to cykliczne spotkanie organizowane przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Krakowie (AIP Kraków) wpisujące się w cykl spotkań organizowanych w całej Polsce przez sieć AIP, adresowanych przede wszystkim do osób zainteresowanych założeniem firmy lub początkujących przedsiębiorców.

Wydarzenie stanowi doskonałą platformę, by w nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami. W tej edycji zamiast firm z AIP Kraków, staną do rywalizacji grupy studentów wyłonione w ramach warsztatów pt. „Z technologii w globalny biznes”. Warsztaty będą składały się z trzech dni w ciągu których zespoły pod okiem team developerów przejdą przez wszystkie kluczowe elementy budowania startupu: od customer development po budowę modelu biznesowego. Stworzone drużyny będą walczyły o tytuł najlepszego Startupowego projektu. Wszyscy chętni mogą się jeszcze zapisywać na stronie http://bit.ly/ztechnologiiwglobalnybiznes.

Wytypowane zespoły podczas StartUp Mixera będą rywalizowały pomiędzy sobą o cenne nagrody a zaproszeni goście ocenią zaprezentowane pomysły pod kątem innowacyjności, gotowości wejścia na rynek, modelu biznesowego i wystąpienia. Po wyborze zwycięskiego projektu oraz wystąpieniu gości specjalnych odbędzie się networking poprowadzony przez Bartłomieja „Świstaka” Piotrowskiego, założyciela TEAM Kraków. Potem czeka nas już tylko dobra zabawa. Weź udział w wydarzeniu i zgłoś swój udział. Ilość miejsc ograniczona.

Startup Mixer realizowany jest w ramach Start #krk up, a organizatorami projektu jest Urząd Miasta Krakowa, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Krakowie oraz Fundacja Kraków Miastem Startupów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.