„POD MAGNOLIĄ” W KRAKOWIE – przedszkolem roku w Polsce!

Znamy Placówki Oświatowe Roku 2015

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło laureatów VI edycji konkursu Placówka Oświatowa Roku 2015 w kategoriach: Technikum Roku,  Liceum Roku, Gimnazjum Roku,Szkoła Podstawowa Roku oraz Przedszkole Roku.

Konkurs adresowany do placówek oświatowych miał na celu nagrodzenie instytucji edukacyjnych oferujących atrakcyjne programydydaktyczne, realizowane w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby uczniów i studentów.Wyjątkowa kadra zarządzająca, pasja i pedagogiczny profesjonalizm znacząco przyczyniły się do sukcesu. W poszczególnych kategoriach, nagrodzonym szkołom ponadgimnazjalnym, gimnazjom, szkołom podstawowym i przedszkolom przyznano certyfikaty złote, srebrne i miedziane.

W procesie certyfikacji oceniano między innymi: doświadczenie i kompetencje kadry dydaktycznej, prestiż placówki,  dynamikęjej rozwoju, a także atrakcyjną infrastrukturę i wyposażenie sprzyjające nauce i opiece.

Organizatorem konkursów branżowych jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca podmioty edukacyjne i gospodarcze w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

Laureaci Ogólnopolskiego Programu Placówka Oświatowa Roku 2015 w kategorii Przedszkole Roku 2015

W kategorii przedszkole roku 2015 zwyciężyło NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE „POD MAGNOLIĄ” W KRAKOWIE

„Przedszkole Pod Magnolią to sieć nowoczesnych placówek, dzięki którym zadbasz o przyszłość swojego dziecka i zagwarantujesz mu najlepszy start do dalszej edukacji! Zapewniamy nie tylko bogaty program zajęć oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, lecz także najlepsze warunki do nauki i zabawy, gwarantujące bezpieczeństwo naszych podopiecznych, nowoczesny sprzęt wspierający edukację,zdrową kuchnię oraz dowóz dzieci do przedszkola i do domu! Ponadto nasze przedszkola są rozmieszczone w dogodnych miejscach w Krakowie.”

 


 

Więcej informacji o wynikach konkursu znajdziesz klikając w link: http://www.certyfikacjakrajowa.org.pl/index.php?p=placowka_oswiatowa_2015


 

GRATULUJEMY. Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.