Galeco – Historia niejednego uśmiechu

Kiedy w 1996 roku Szczepan Buryło założył prywatne przedsiębiorstwo oparte
w 100% na polskim kapitale nie przypuszczał, że za 20 lat będzie stał na czele niekwestionowanego lidera systemów orynnowania w branży budowlanej. Swój sukces firma zawdzięcza nieszablonowemu podejściu do pracowników, partnerów oraz rynku.

Szczepan Buryło
Szczepan Buryło

Z pewnością można stwierdzić, że historia Galeco została napisana przez niejeden uśmiech. Rozpoczął ją właśnie Szczepan Buryło, którego otwartość i innowacyjne pomysły wyznaczyły kierunek rozwoju firmy. Zawsze o krok przed konkurencją i ciągłe doskonalenie. – to według niego recepta na sukces.  Do tego duża doza opanowania i optymizm przejawiający się w każdej sferze działania – to pierwszy uśmiech i filar firmy. Tak właśnie w latach 90’ Galeco rozpoczęło swoją działalność.

fot-galeco_4

Krakowskie przedsiębiorstwo od lat stawia na ludzi. Rozwój kompetencji i świadomości kadry idzie
w parze z zadowoleniem pracowników. Ich uśmiech to druga składowa sukcesu firmy. To on sprawia, że Galeco szuka innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu oferta produktowa stale się poszerza, a utrzymanie jakości produktów na najwyższym poziome gwarantuje osiągnięcie niekwestionowanego sukcesu.

 

fot-galeco_3
siedziba firmy Galeco

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.